۱۳ آذر ۱۳۹۹
جستجو در وبگاه

 اداره دانش آموختگان و مشمولین

یکی از اداره‌های زیر مجموعه‌ی حوزه مدیریت خدمات آموزشی این دانشگاه می‌باشد که امور مربوط به وضعیت نظام وظیفه و صدور مدارک تحصیلی دانشجویان و دانش آموختگان را انجام می‌دهد.

با تصویب شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در شهریور ماه سال ١٣٥٠ « مدرسه عالی غزالی » که قبلاً به نام مدرسه علوم اداری و بازرگانی معروف بود در قزوین تاسیس شد و در شهریور ماه سال ١٣٥١ مدرسه عالی دیگری به نام « مدرسه عالی اقتصادی و اجتماعی »  شروع به کار نمود. لذا در اواخر آبان ماه سال ١٣٥٣ با تصویب شورای مرکزی دانشگاهها و تائید دانشگاه تهران، اداره امور این دو مدرسه عالی در قزوین به دانشگاه تهران محول شد. و پس از مدتی در تاریخ ١٣٥٥/١٢/٢٥، شورای گسترش آموزش عالی وزارت متبوع با ادغام این دو مدرسه عالی و ایجاد « مجتمع آموزش عالی دهخدا شاخۀ دانشگاه تهران در قزوین » موافقت نمود. و در سال ١٣٧٠ پس از تصویب قانون تاسیس آن در مجلس شورای اسلامی به نام « دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) » تغییر نام داد و در حال حاضر پذیرای بسیاری از دانشجویان داخل و خارج از کشور می‌باشد.

وظایف اداره 

انجام خدمات آموزشی مربوط به دانشجویانی که قبلاً فارغ التحصیل شده و دانشجویانی که در شرف فارغ التحصیلی هستند و همچنین درخواست معافیت تحصیلی و مراودات و مکاتبات مربوطه درخصوص دانشجویان با اداره نظام وظیفه و مشمولین.

همکاران

رئیس اداره : جناب آقای مهندس داریوش ثاقب اهری زاد                تلفن    ٣٣٩٠١٧٠٣-٠٢٨ 

کارشناس مسئول اداره : سرکارخانم مریم باقری                                تلفن    ٣٣٩٠١٧٠٢-٠٢٨

کارشناس اداره: سرکارخانم فهیمه زهرائی                                        تلفن    ٣٣٩٠١٧٧٠-٠٢٨

آیین نامه های آموزشی

فرم های آموزشی
 

بروزرسانی : سه شنبه 29 مهر 1399 - 12:58:28
مسئولیت تولید و بروزرسانی محتوای این صفحه بر عهده ---- است.